Match Schedule

Sponsored by
Fidelidade

Thursday, July 4, 2019

ID Team A Team B Time Field Score Winner
1/16
372
FR
FC Jouy Le Moutier
AU
Red Devils FA
11:30 27-Carcavelos - 27 5 - 2 B1 Live
373
KR
Jo Young Jeung SA
GB
Bristol Inner CA
11:30 11-Carcavelos - 11 1 - 3 B2 Live
374
PT
Sport União Sintrense
5G
11:30 7-Jamor - 7 3 - 0 B3
375
PT
SC Salgueiros
PT
GDS de Cascais
11:30 8-Jamor - 8 8 - 7 B4 Live
376
US
Valeo FC
5F
12:30 1-Jamor - 1 3 - 0 B5
377
ES
AB Hondo
PT
Juventude AC
12:30 2-Jamor - 2 2 - 8 B6 Live
378
FR
CFF de Paris
5E
12:30 3-Jamor - 3 3 - 0 B7
379
PT
Fundação Salesianos
CN
Nan Jing Li Xian PS
12:30 4-Jamor - 4 14 - 0 B8 Live
380
FR
Thiais FC
PT
Sport Túlias de Alcoitão
12:30 27-Carcavelos - 27 6 - 2 B9 Live
381
ES
CD Vasconia B
BR
PSG Academy RJ
12:30 11-Carcavelos - 11 4 - 3 B10 Live
382
ES
Aspe UD
5C
12:30 7-Jamor - 7 3 - 0 B11
383
ZA
Sporting CP Academy SA
PT
AC Futebol Pauleta B
12:30 8-Jamor - 8 5 - 4 B12 Live
384
US
North American Sda
5B
12:30 28-Carcavelos - 28 3 - 0 B13
385
MY
FC Kuala Lumpur
ZA
Rand Central LFA
12:30 10-Salesianos - 10 4 - 1 B14 Live
386
PT
EF Benfica Olivais
5A
12:30 12-Fontainhas - 12 3 - 0 B15
387
ES
Promesas Del Norte B
PT
URD Tires
12:30 13-Fontainhas - 13 1 - 2 B16 Live
1/8
388
FR
FC Jouy Le Moutier
GB
Bristol Inner CA
18:00 1-Jamor - 1 4 - 0 B17 Live
389
PT
Sport União Sintrense
PT
SC Salgueiros
18:00 2-Jamor - 2 3 - 1 B18 Live
390
US
Valeo FC
PT
Juventude AC
18:00 3-Jamor - 3 7 - 2 B19 Live
391
FR
CFF de Paris
PT
Fundação Salesianos
18:00 4-Jamor - 4 5 - 0 B20 Live
392
FR
Thiais FC
ES
CD Vasconia B
18:00 12-Fontainhas - 12 5 - 1 B21 Live
393
ES
Aspe UD
ZA
Sporting CP Academy SA
18:00 13-Fontainhas - 13 4 - 2 B22 Live
394
US
North American Sda
MY
FC Kuala Lumpur
19:00 12-Fontainhas - 12 2 - 4 B23 Live
395
PT
EF Benfica Olivais
PT
URD Tires
19:00 13-Fontainhas - 13 1 - 0 B24 Live

Friday, July 5, 2019

ID Team A Team B Time Field Score Winner
quarter-finals
396
FR
FC Jouy Le Moutier
PT
Sport União Sintrense
10:30 12-Fontainhas - 12 3 - 5 B25 Live
397
US
Valeo FC
FR
CFF de Paris
10:30 10-Salesianos - 10 1 - 4 B26 Live
398
FR
Thiais FC
ES
Aspe UD
11:30 1-Jamor - 1 2 - 3 B27 Live
399
MY
FC Kuala Lumpur
PT
EF Benfica Olivais
11:30 10-Salesianos - 10 2 - 9 B28 Live
semi-finals
400
PT
Sport União Sintrense
FR
CFF de Paris
17:00 3-Jamor - 3 8 - 6 B29 Live
401
ES
Aspe UD
PT
EF Benfica Olivais
17:00 4-Jamor - 4 2 - 4 B30 Live

Saturday, July 6, 2019

ID Team A Team B Time Field Score Winner
final
402
PT
Sport União Sintrense
PT
EF Benfica Olivais
11:00 32-Estoril - 32 1 - 2
PT
EF Benfica Olivais